Çin'e Açılan Kapı

Çin’in dünyaca ünlü uluslararası haber ve ekonomi dergisi China Today, Ekim 2012 ayından itibaren Türkiye’de ve Türkçe olarak yayınlanmaya başladı.

China International Publising Group bünyesinde her ay İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Arapça ve Çince dillerinde 150 ülkede yayınlanan derginin Türkçe edisyonu Turkuvaz Dergi Grubu tarafından 2 ayda bir yayınlanıyor.

China Today Türkiye’de dünya ekonomisinin büyüyen devi Çin’in kendisini anlattığı özgün haberlerin yanı sıra, Türkiyeli girişimciye yönelik özel bilgilere ve röportajlara yer veriyor.

Dergide, Türkiye’den şirket haberleri ve ekonomik yorumlar da yer alıyor. Çin ile iş yapan şirketlerin bilgilerinin olduğu ek ve dosya bölümleri hazırlanıyor. Oğuz Demir yönetiminde, ekonomi dergiciliği konusunda yılların deneyimini taşıyan bir ekip tarafından hazırlanan dergi, Çin’e açılmak veya Çin’den mal almak isteyen girişimcilerin rehberi niteliğinde.
 

China Today, “Çin ile Nasıl İş Yapılır?” başlıklı bilgilendirici toplantılar organize eden ve iki kültür arasındaki ekonomik işbirliğini artırmaya yönelik çalışmalar yapan bir dergisidir.

10 bin adet basılan derginin 3 bin adeti önemli fikir liderlerine, iş dünyasının önemli insanlarına gönderiliyor, kalan 7 bin adet bayilerde ve paralı abonelik yoluyla satılıyor.
 
CHINA TODAY TEKNİK BİLGİLER
Piyasaya çıkış 2 aylık yayın
Tek sayfa silme 210x280 mm
Çift sayfa silme 420x280 mm
Taşma payı 5 mm
Cilt Tel dikiş (Amerikan cilt olabilir)
Tram 70
İç sayfalar kağıt 60 gr. MFC
Kapak sayfa kağıt 150 gr. Parlak kuşe
TURKUVAZ DERGİLER REKLAM TARİFESİ
[İNDİR]  Turkuvaz Dergiler Reklam Tarifesi (Nisan 2014)
DİĞER

- Reklam Teknik Özellikler ve Ayrıntılı Bilgi İçin: 0212 - 354 33 64 / 354 33 56
- Reklam Çalışma Koşulları
- Reklam Grup Bilgileri

BİZE ULAŞIN